Neohodnoceno

Fusak do kočárku Elodie Details - NotFUReal

Skladem
Kód: 50500117146NA
Značka: Elodie Details
5 350 Kč 4 421 Kč bez DPH
Kategorie: Fusaky
103195 1 1000px
ZDARMAZDARMA

Fusak do kočárku

Všechny fusaky jsou odolné vůči větru, nečistotám i vodě. Toho dosahujeme povrchovou úpravou využívající technologii Bionic Finish RUDOLF®. Inovativní způsob impregnace zajišťuje odolnost textilních materiálůvůči vodě i nečistotám tím, že imituje přirozenou strukturu krystalů. Navíc je šetrný vůči životnímu prostředí.

Materiál : svrchní materiál - 80% Acrylic, podšívka - 100% polyester, výplň - 100% polyester, údržba - 30 jemné praní. Nedávat do sušičky!

Valleys of Himalaya

Údolí Káthmándú je domovem nejsložitějších a nejúchvatnějších textilních řemeslných výrob na světě. Zdejší tkaniny jsou často vyrobeny z velmi hustých a vrstvených škál barev a vzorů, obsahují mosazné detaily, kožešinové nebo kožené aplikace. Zemité barvy jako například Faded Rose a Valley Green se snoubí s prachovými zrníčky, kamínky a vždy proměnlivou himalájskou oblohou.

Přidali jsme zlaté detaily a malou drzou opičku, abychom vytvořili hravou a pestrobarevnou kolekci.

Všechny vzory jsou ručně nakreslené a zakomponované v barevných schématech, které se společně dokonale propojují. Naší ambicí bylo vytvořit kolekci, která přinese alespoň část z bohatství záhad horských údolí i vám. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: