Neohodnoceno

Dárkový set "Vítáme tě na světě" - holčička

Pro věk: +0m

Vyprodáno
Kód: 1057
Značka: Suavinex
1 309 Kč 1 082 Kč bez DPH
Kategorie: Kojenecké potřeby

„Vítáme tě na svět“ pro holčičky.

Sada 2 lahviček 150ml, 2 láhví 270ml, dudlíku Fusion -2-4m, klipu na dudlík a dávkovače sušeného mléka je ideálním dárkem pro čerstvě narozená miminko. Navíc v nádherném designu, který přináší španělská značka spolupracující s farmaceutickým průmyslem Suvinex.

Doporučený věk: od narození.

0% BPA.

2 lahvičky o objemu 150ml s kulatou silikonovou savičkou pomalého průtoku. Malý otvor savičky předává malé množství tekutiny. Ideální pro první dny života novorozence. Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu, láhev je lépe stabilní. – 2láhve o objemu 270ml se silikonovým 3pozičním průtokem pro regulaci, který umožňuje nastavit lahvičku dle schopnosti sání dítěte. Tří poziční savičkou lze koordinovat sílu průtoku pokrmu savičkou, pouhým pootáčením.  Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu, láhev je lépe stabilní.

1 dudlík Fusion -2-4 s fyziologickou silikonovou savičkou pro čerstvě narozená, nebo předčasně narozená miminka. Jeho drobný inovativní tvar a dokonale plochý terč minimalizují kontakt s pokožkou kolem pusinky. Vaše miminko uklidní.

1 klip na dudlík, který zabrání upadnutí čí ztrátě dudlíku.

1 dávkovač sušeného mléka. Obsahuje čtyři barevné skladovací části, které vám pomohou s plánovaným krmením. Hygienické skladování mléka, pohodlné plnění.

Barvy použity pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické.

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: