Neohodnoceno

Přebalovací taška Elodie Details - Tender Blue

kolekce Valleys of Himalaya

Skladem
Kód: 50670116190NA
Značka: Elodie Details
1 660 Kč 1 372 Kč bez DPH
Kategorie: Na ven

Slogan pro přebalovací tašky Elodie Details vždy zněl „Vzhled a funkčnost, je to víc než jen přebalovací taška.“ Stále pracujeme na zlepšování obou těchto oblastí a teď uvádíme na trh některé naše nejlepší kousky.

Jejich vychytané funkce si poradí se všemi těžkými úkoly spojenými s životem miminka. Když se podíváte dovnitř, najdete v ní vše. Její vzhled je jedinečný a my vám garantujeme, že si je oblíbíte také jako víkendové tašky, až miminko odroste.

Valleys of Himalaya

Údolí Káthmándú je domovem nejsložitějších a nejúchvatnějších textilních řemeslných výrob na světě. Zdejší tkaniny jsou často vyrobeny z velmi hustých a vrstvených škál barev a vzorů, obsahují mosazné detaily, kožešinové nebo kožené aplikace. Zemité barvy jako například Faded Rose a Valley Green se snoubí s prachovými zrníčky, kamínky a vždy proměnlivou himalájskou oblohou.

Přidali jsme zlaté detaily a malou drzou opičku, abychom vytvořili hravou a pestrobarevnou kolekci.

Všechny vzory jsou ručně nakreslené a zakomponované v barevných schématech, které se společně dokonale propojují. Naší ambicí bylo vytvořit kolekci, která přinese alespoň část z bohatství záhad horských údolí i vám. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: