B.Toys

btoys

"oficiální text výrobce"

B. Příběh

Buďte připraveni na nečekané.

Máte pravdu. Barvy jsou trochu odlišné.

Netrávíme mnoho času přemýšlením o tom, jaké by měly věci být. Namísto toho vytváříme kreativní hračky, které inspirují individualismus. Design není daný dle matematické preciznosti.

Vzhled, pocit a funkce jsou inspirovány světem kolem nás. Tvářemi našich dětí. Našimi sny. Naším vlastním dětstvím. Naším cestováním. Peruánským textilem a novoanglickým listím. Pěknou kostkou mýdla, která nám dává pocit radosti. Naše zpracování? Částečně radost. Částečně láska. Částečně nezbednost. Částečně štěstí. Už z obalu poznáte, že se jedná o něco trochu jiného pro Vás i pro Zemi. Snažíme se život zjednodušit jak pro matky, tak i pro otce, kdykoliv je to možné. Náš závazek dětem jde od dítěte honícího svou sestru kolem domu až po to, jež drží paličky bubínku. Naším cílem je na konci dne být více než jen společností pro hračky. Chceme být hlasem pro děti, který říká, že je správné být zvědavý, hloubavý, hlasitý, šťastný a smutný zároveň, vděčný, obávat se něčeho, být tichý, divoký, veselý, otevřený, zabývat se vědou nebo poezií, být radostí bez sebe, být vážný, chytrý, volný, být sám sebou.

Jen T. Jen ty. Buď sám sebou.

Buď milý k planetě.

Rozdíl v našich baleních jde do hloubky. Zkoumáme každou část, abychom se ujistili, že má ten nejlepší možný vliv na svět dítěte.

Zmenšení.

Používání recyklovatelných materiálů.

Balení hraček v balíčcích, která rádi znovu použijete.

Navržení krabiček, které se stanou překrásnými přihrádkami na Vaše malinké poklady.

Zpracování některých balíčků jako oboustranných pro použití druhé strany jako dárkového obalu.

Náš inkoust je vytvořen na bázi sóji a laky na bázi vody.

Naprosto každý kousek našeho plastu je recyklovatelný a označen jako #1 nejvíce používaný recyklovatelný plast k dostání. (Vsadím se, že se toto Vašemu městu bude líbit.)

Recyklováno + Recyklovatelný papír

Možná jste byla královnou Skotska ve Vašem minulém životě. Já jsem byla krabička. A jsem na to pyšná. Prosím, recykluj mě, ať mohu být znovu krabičkou. Vaše Výsosti. A když máme vytvořit stuhu, která bude držet hračku na místě, tak ji vytvoříme ze 100% recyklovatelného polypropylenu (PP), který může být snadno znovu recyklován. Pro nás je recyklování více než známka. Je to závazek. Závazek světu a našim dětem.

 

btoys5

Cena

109270
1109270
b toys 14 destova hulka big
229 Kč

hudební nástroj pro přivolání deště

Kód: BX1259GTZBT
Chřestící a klapající krokodýl 1
109 Kč

Zubatý krokodýl klape zuby a otáčí se mu části těla

Kód: BX1260GTZBT
Spojovací korále a tvary Pop Arty 50 ks červené oranžové 1
199 Kč

Balení 50 ks různobarevných spojovacích korálků a tvarů

Kód: BX1401ZBT
kousátko šnek 1
270 Kč

Měkká hračka z přírodního kaučuku pro snadné uchopení

Kód: BX1557ZBT
kousátko velryba
270 Kč

Měkká hračka z přírodního kaučuku pro snadné uchopení

Kód: BX1558ZBT
5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem