Re pello®

Re pello® je mladá, vizionářská a dynamická značka, která jde neustále kupředu. Přichází s unikátními technickými řešeními a jedinečným designem.

Hodnoty značky Re pello® tvoří 6 základních pilířů: důmyslná technická řešení, špičkový design, kvalita zpracování, zdravý vývoj dítěte, respekt k přírodě a radost z jízdy. To je to, co nás motivuje a co nám dává jasnou vizi, jak tvořit náš produkt.

 

Veškeré produkty jsou vyráběny v České republice a vyrábějí je české ruce. Společnost Repello je tvůrcem a zároveň výrobcem svých odrážedel. Stojí si za tím, co prodávají od A do Z. Každé odrážedlo prochází důkladnou kontrolou kvality a splňuje požadavky příslušných norem a platné legislativy. Jsou si vědomi toho, že jejich výrobek je určen pro to nejcennější co máte, pro vaše dítě.

Poslání Re pello®

"Pokud je nějaké řešení podle nás nejlepší a neexistuje, vyvineme ho a nabídneme našim zákazníkům. Nekopírujeme ostatní, ale určujeme směr vlastními sofistikovanými řešeními. Neustále vyvíjíme a zdokonalujeme naše výrobky tak, aby maximálně vyhovovaly potřebám našich zákazníků."

product_fulleceb79e87e4a539540ac1445030889

5290
5291152905291

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.