Carter’s

Carters_our_story_page_top

"oficiální text výrobce"

Carter’s je vedoucí značka dětského oblečení, dárkových předmětů a doplňků v Americe, prodávající více než 10 produktů na každé narozené dítě v USA. Náš design je založen na odkazu kvality a inovací, které byly získány skrze důvěru mnoha generací.

S tímto odkazem pokračujeme v každém sebemenším detailu, abychom oblékání maminkám usnadnili a život byl pro batolata pohodlnější a s tím jak se přesunujeme do budoucnosti, jsme stále více hrdí na to, že pomáháme rodinám jako je ta Vaše díky inovativním produktům a novým způsobům jak nakupovat.

Během let byla značka Carter’s známa především pro své promyšlené detaily jako „Handi-Cuff“ palčákové rukávy, které ochraňují batolata před škrábáním a design „Jiffon neck“, který se dá lehce přehrnout přes ouška pro lepší změnu outfitu – a ačkoliv jsme výrazně expandovali, i přesto zůstáváme věrni filosofii, která nám zajistila důvěru mnoha generací.

Naše filosofie

Věříme, že dětství je oslava a že barevné potisky a roztomilé postavičky, které navrhujeme jsou inspirovány radostí a láskou dětí, kterou nám přináší do života. Oslavujeme dětství podporou batolat, dětí a rodin skrze promyšlené designy, kvalitní materiály a konstrukce a praktické možnosti nákupu.

Můžete se spolehnout, že se Carter’s postará o sebemenší detaily, takže se můžete soustředit na věci na kterých záleží: péči o Vaše nejmenší – objetí, mazlení, chichotání a žvatlání, které prozáří Váš život.

TABULKA VELIKOSTÍ:

ČÍSLOVÁNÍ_CARTERS

Kód: 17188
Kód: 17191/3 M
Body TooCute
Tip
250 Kč

vel.: 3měs., 6měs.

Kód: 315/3 M
Triko 4Leaf
Tip
250 Kč

vel.: 9měs., 18měs., 24měs.

Kód: 317/9 M
Body Girl Genius
Tip
250 Kč

vel. 6měs., 12měs.

Kód: 490/6 M
5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Zpět do obchodu