OshKosh B’gosh

oshkoshgc

"oficiální text výrobce"

OKBG_ourStory_hero

OshKosh B’gosh byl založen v roce 1895 v Oshkosh, Wisconsin původně jako velkovýrobce pruhovaných denimových laclových overalů pro pracovníky železnice a farmáře, a tak vznikl nápad navrhnout maličké verze pro děti těchto zákazníků zkrátka brilantní. To dalo firmě OshKosh B’gosh svůj pravý význam a účel.

Světově nejlepší overaly ztělesňují víru, sny a pýchu každého rodiče ve své děti. Spíše než jen značka oblečení je OshKosh B’gosh emočním spojením mezi generacemi.

Dospěli jsme k všestranné nabídce dětských produktů a zůstali jsme věrní našim počátečním požadavkům ohledně kvality, odolnosti a zručnosti...to jsou hodnoty, které stojí za to si udržet.

Jak obchodujeme

Po 117 letech jsme se rozhodli, že možná nikdy nevyrosteme. Jsme smíření se stárnutím, ale nejsme smíření se zapomenutím toho, odkud jsme přišli, takže zůstáváme věrni našemu originálnímu receptu: vyrábět skvělé produkty, dát přednost zákazníkům a poskytovat skvělou kvalitu každý den.

 V roce 2005 se OshKosh B’gosh připojila ke značce Carter´s. Společně tak jsou dvě nejstarší, největší a nejznámější značky dětské mody na světě. To je mnoho historie – spojení zavazující rodiny a stejně tak dlouhotrvající vztahy se zákazníky a příběhy nadčasové kvality.

Historie zajistila OshKosh B’gosh důvěru mnoha generací a to je historie, kterou hodláme zopakovat.

 ČÍSLOVÁNÍ_OSHKOSH

 

Mikina Camo
Tip
690 Kč –65 %
240 Kč

vel.: 12měs

Kód: 324/12
Triko Rocks
Tip
295 Kč

vel.: 12měs., 18měs., 24měs.

Kód: 328/12
2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Zpět do obchodu